Навігація: Автоматизація

Автоматизація

Наша компанія пропонує послуги з підключення до системи збору даних з комерційних вузлів обліку теплової енергії та водопостачання. В одну систему можуть бути об'єднані різні марки приладів обліку теплової енергії (Zelsius, Ultraheat, Multiсal, Sharky й інші прилади) що мають можливість передачі даних по протоколу M-Bus (EN 13757).

Опис системи обліку теплової енергії за допомогою M-Bus технології.

Економічна ефективність системи енергообліку забезпечується в першу чергу встановленням приладів обліку на різних рівнях споживання, аж до індивідуальних
споживачів - квартир. Поквартирний облік специфічний великою кількістю точок збору, організаційними труднощами зняття даних а також особливостями зберігання та обробки великих масивів інформації. Внаслідок цього грамотні технічні рішення по реалізації автоматичного процесу збору та попередньої обробки великих масивів інформації, отриманої з великої кількості квартир, істотно знижують організаційні витрати на реалізацію програм енергозбереження.

M-bus - європейський стандарт побудови систем збору даних комерційного обліку.

Стандарт M-bus призначений для централізованого збору даних з приладів обліку, що компактно розташовані на об'єкті. Стандарт відповідає базовим вимогам:
а) гарантованої передачі даних відносно невеликого обсягу від великого числа джерел на відстань до декількох кілометрів в умовах високого рівня перешкод;
б) низької вартості обладнання та мінімальних витрат на встановлення та експлуатацію;
в) простоти розширення системи протягом терміну служби.

Приклад використання основних компонентів M-bus для диспетчеризації систем індивідуального обліку.

 Майстер M-bus.

 Пристрій є Майстром для власного локального сегмента мережі із загальним числом приладів обліку до 250 шт.

 

 

 Концентратор даних ENCO loger (з можливістю вбудувати GSM модем).

 Пристрій з можливістю створення власного архіву даних і передача на ПК або на віддалений сервер по LAN або GPRS.
 

 

 На локальному ПК встановлюється програмне забезпечення, яке забезпечує конфігурація мережі, збір даних, попередню і статистичну обробку, а також можливістю через  мережеві   ресурси передавати інформацію в біллінгові центри або на сервер теплопостачальної організації.

 

З’єднювальні бокси.

 

 

 

 Прилади, що під’єднюються до мережі. Квартирні теплолічильники з модулем M-bus.