+38 067 87 889 87 / info@teplosmart.com.ua

Автоматизація

Наша компанія пропонує послуги з підключення до системи збору даних з комерційних вузлів обліку теплової енергії та водопостачання. В одну систему можуть бути об’єднані різні марки приладів обліку теплової енергії (Zelsius, Ultraheat, Multiсal, Sharky й інші прилади) що мають можливість передачі даних по протоколу M-Bus (EN 13757).

Опис системи обліку теплової енергії за допомогою M-Bus технології.

Економічна ефективність системи енергообліку забезпечується в першу чергу встановленням приладів обліку на різних рівнях споживання, аж до індивідуальних
споживачів – квартир. Поквартирний облік специфічний великою кількістю точок збору, організаційними труднощами зняття даних а також особливостями зберігання та обробки великих масивів інформації. Внаслідок цього грамотні технічні рішення по реалізації автоматичного процесу збору та попередньої обробки великих масивів інформації, отриманої з великої кількості квартир, істотно знижують організаційні витрати на реалізацію програм енергозбереження.

 

M-bus – європейський стандарт побудови систем збору даних комерційного обліку.

Стандарт M-bus призначений для централізованого збору даних з приладів обліку, що компактно розташовані на об’єкті. Стандарт відповідає базовим вимогам:
а) гарантованої передачі даних відносно невеликого обсягу від великого числа джерел на відстань до декількох кілометрів в умовах високого рівня перешкод;
б) низької вартості обладнання та мінімальних витрат на встановлення та експлуатацію;
в) простоти розширення системи протягом терміну служби.

Приклад використання основних компонентів M-bus для диспетчеризації систем індивідуального обліку.